Platba za tovar

Za tovar sa platí vopred. Zákazník má na výber možnosť platiť prevodom na bankový účet, dobierkou, cez Paypal, alebo bankovou kartou. 

Platba prevodom na bankový účet

Pri platbe prevodom na účet dostane zákazník e-mailom pred-faktúru na objednaný tovar a po pripísaní peňažných prostriedkov na účet je tovar odosielaný.

Platba na dobierku

Pri platbe na dobierku tovar uhrádza zákazník priamo kuriérovi pri preberaní tovaru. Táto možnosť platby je možná len v Slovenskej a Českej republike.

Platba cez Paypal

Pri platbe cez Paypal je zákazník presmerovaný na stránky služby Paypal, kde vykoná platbu, napríklad prevodom na účet, alebo debetnou/kreditnou kartou. Platby cez Paypal sú zabezpečené, viac je možné sa dočítať na www.paypal.com.

Platba platobnou kartou

Pri platbe platobnou kartou je zákazník presmerovaný na stránky platobnej brány 24-pay, pre vykonanie platby v zabezpečenom prostredí. Viac o platobnej bráne nájdete na www.24-pay.sk.

V prípade akýchkoľvek problémov s platbou, kontaktujte nás, alebo zákaznícku podporu 24-pay na transactions@24-pay.com.

Platobná brána 24-pay je schválená a regulovaná Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia na poskytovanie služieb: ODB-8835-5/2012.

Doručovanie objednávok

Balenie zásielok

Balíky s položkami, ktoré sú skladom sú obvykle doručované do 2 pracovných dní v rámci Slovenskej republiky, 3 pracovných dní v do Českej republiky, Rakúska a Maďarska. Balíky do ostatných krajín EÚ sú doručované obvykle do 3-5 pracovných dní. V prípade že Vami požadovaný tovar nie je skladom, budeme Vás o dodacej lehote informovať. Tovar je odosielaný až po obdržaní platby a je dodávaný prostredníctvom kuriéra DPD, alebo GLS.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu, balné, a náklady na prepravu. Poplatky za dopravu sa líšia v závislosti od krajiny doručenia. Pre objednanie viac položiek Vám odporúčame zoskupiť položky do jednej objednávky. Pri vytvorení dvoch a viac rôznych objednávok, budú prepravné náklady vyúčtované na každú objednávku zvlášť. Váš balík bude zabalený a odoslaný tak, aby obsah zásielok bol ochránený pred poškodením.

Ako baliaci materiál používame kartónové obaly, dostatočne dimenzované a vyplnené ochranným materiálom tak, aby vaše položky boli chránené počas celej doby prepravy.