Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 9,00 € - 214,00 €

Sieťové rozhranie

Sieťové rozhranie

Sériové rozhranie

Sériové rozhranie

UART

UART

Modbus podpora

Modbus podpora

Určený do priemyslu

Určený do priemyslu

Spôsob použitia

Spôsob použitia

Serial-Ethernet

Serial-Ethernet

Aktívne filtre

USR-M511

76,00 €

USR-M511 je Modbus brána, ktorá sa dopytuje na Modbus RTU/ASCII slave zariadenie a vizualizuje údaje na web stránke. Podporuje aj odpoveď na dopyt od Modbus TCP Master zariadenia. USR-M511 poskytuje flexibilný spôsob ako riadiť a monitorovať Vaše Modbus RTU/ASCII zariadenia.

USR-TCP232-ED2

21,00 €

Sériový TTL - Ethernetový modul používaný pre prenos dát v transparentnom režime. USR-TCP232-ED je trojkanálový modul pre prenos medzi TTL a Ethernetom. Podporuje 3 TTL prenosové kanály pracujúce súčasne. Založený je na architektúre Cortex-M4 so základnou taktovacou frekvenciou až 120MHz. Modul podporuje funkciu TCP/IP protocol stack.

USR-TCP232-T2

13,00 €

USR-TCP232-T2 je kompaktný modul pre realizáciu obojsmernej transparentnej dátovej komunikácie medzi rozhraniami  sériové TTL a Ethernet. Je ho možné využiť aj pre RS232 / RS485 rozhranie ak sa využije úprava logických a napäťových úrovní externým obvodom. USR-TCP232-T2 je založené na technológií jadra Cortex-M0. Jeho charakteristickými znakmi sú nízka spotreba, vysoká rýchlosť a efektivita.

USR-K7

19,00 €

Sériový TTL - Ethernetový modul používaný pre prenos dát v transparentnom režime. USR-K7 slúži pre obojsmerný prenos dát medzi TTL a ethernetom v transparentnom režime. Moderná náhrada za vyradený starší model USR-K3.

USR-K6

11,00 €

USR-K6 je nový a miniatúrny super port UART TTL - Ethernet modul. Dokáže realizovať obojstrannú transparentnú komunikáciu medzi UART a Ethernetovým rozhraním. Moderná náhrada za vyradený starší model USR-K2.

USR-K5

9,00 €

USR-K5 sa používa na transparentnú dátovú komunikáciu medzi rozhraniami TCP/IP a UART. USR-K5 v sebe integruje technológiu rozhrania TCP/IP a užívateľ tak môže ľahko realizovať sieťové úlohy pre vlastné zariadenia. Umožňuje tak šetriť personálne aj materiálne prostriedky na vývoj a skracuje aj čas potrebný k nasadeniu aplikácie v celom procese.  Dáva tak užívateľovi konkurenčnú výhodu pri presadzovaní sa na trhu aj vďaka krátkemu cyklu vývoja nového produktu. Šírka modulu USR-K5 je rovnaká ako štandardného RJ-45 portu. USR-K5 modul prešiel náročným testovaním a dnes je už úspešne použitý aj pre aplikácie v prostredí bánk, diaľničnej siete, veľkých korporátnych sietí aj komplexných sieťových prostredí ako je FTTH.